Księga gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
7 wpisów.
Felix z Berlin napisał/a Maj 1, 2019 o 5:14 pm
Urodzilem sie przed 70 laty w tym miescie, czesto bywalem w nim a zamierzam wkrotce osiasc tam na stare lata. Pieknieje to miasto wraz z roku na rok a jego historia jest bardzo ciekawa. Niech zyje i rozkwita to miasto dalej. Felix M.
Włodzimierz z Skupień napisał/a Luty 12, 2019 o 9:59 am
Od kilku dni z zapartym tchem studiuję zdjęcia, wspomnienia ,opisy.To fasynujący zapis historii, może nieraz mieco zbyt sentymentalny, lecz autentyczny. Ja jetem związany z Elbągiem od 1.03.1956 , kiedy to przyszedłem na świat w tym stary, pięknym mieście.Nie dane mi było przezyc tam zbyt wielu lat. Rodzice w 1961 przeprowadzili się do Gdyni, ojcoec pływał na statkach handlowych w PLO i chciał mieszkać bliżej portu. Mam od zawsze w pamięci zapisane wspomnienia 5-latka i własnie na tej stronie znalazłem wiele miejsc, związanych z moim krótkim pobytam w Elblągu.Mieszkaliśmu w pobliżu Parku Modrzewiowgo, na ul. Działdowskiej, w domkach wybudowanych bodaj w 1930 roku , po dojściu do władzy Hitlera w ramch budownictwa dla ludu. Do przedszkola chodziłem wzdłuż Katzenteichu do sióstr zakonnych w kościoele św. Wojciecha. Pamiętam stado gęsi, które mi zagradzały ścieżkę i syczały na postrach, tak że musiałem nieraz uciekać przed ich atakiem. Och, wiele,wiele wspomnień. Może by się dało nawiązać knwesrsację z kimś, kto ma podobne wspomnienia. Może być też po niemiecku. Włodek
lustra łódź z Łódź napisał/a Marzec 3, 2018 o 12:02 am
Witam,bardzo fajne miasto,mam tam rodzinę więc często zaglądam,pozdrawiam.
Paweł napisał/a Lipiec 31, 2017 o 2:18 pm
Byłem w Elblągu jeden raz i muszę przyznać, że to naprawdę piękne miasto 🙂
Paweł z Elbląg napisał/a Marzec 29, 2017 o 12:11 pm
Super strona, choć w kilku miejscach aż prosi się o zdjęcia by móc porównać to czego już nie ma, albo było z tym co jest teraz.
Sklep żeglarski z Bydgoszcz napisał/a Listopad 21, 2015 o 11:32 pm
Bardzo fajna strona. Szczególnie interesujący był artykuł "Elbląskie statki" Pozdrowienia przesyła sklep żeglarski Yachtaman.
PawelQ z PawelQ napisał/a Listopad 9, 2015 o 9:52 pm
Witam, wlasnie dodalem ta strone do moich ulubionych, ma potencjal, ale musze ci powiedziec, ze jest slabo widoczna w google. Zasluguje na lepsze pozycje w google. Jest rzecz ktora ci sie na pewno przyda, poszukaj sobie w google - niezbednik dla kazdego webmastera